Powiedz czego szukasz?

HOUSE TO GO i WObit to zwycięzcy 2. edycji Cyfrowych Rewolucji

Ich pomysły okazały się najlepsze spośród 823 firm, które zgłosiły się do konkursu. Przyznaliśmy też sześć nagród drugiego stopnia.

Poznaj pełną listę laureatów
Mastercard Głównym partnerem konkursu jest firma Mastercard.

2 nagrody główne o wartości

110 000 zł

otrzymują:

HOUSE TO GO
jest producentem mobilnych
domków letniskowych.

Firmę tworzy małżeństwo Dorota i Darek Frydrychowie. Ich pomysł na biznes wziął się z własnej potrzeby.

Rodzina miała już dość mieszkania na działce w przyczepie, więc zaprojektowała i zbudowała swój własny mini domek, podpatrzony w programie telewizyjnym. Postawienie domku od HOUSE TO GO nie wymaga żadnych pozwoleń na budowę, można go spersonalizować, a firma dostarczy gotowy do zamieszkania dom w dowolne miejsce w Polsce.

WObit oferuje nowoczesne komponenty automatyki oraz kompletne rozwiązania dla przemysłu.

WObit to rodzinna firma z Wielkopolski, która od 30 lat jest dystrybutorem szerokiej gamy komponentów z zakresu pomiarów, napędów, sterowania oraz mechaniki. Jest też producentem mobilnych robotów przemysłowych MOBOT®, które pozwalają zautomatyzować transport. Już wkrótce będzie można je kupić także przez internet.

6 pakietów nagród o wartości

19 tys. zł

otrzymują:

Wielorazówka

Sklep internetowy zero waste oraz producent wielorazowych produktów takich jak torebki, worki na żywność czy waciki do demakijażu. Od stycznia 2020 firma szyje też bieliznę z bawełny organicznej.

S-Labs

Start-up, który realizuje rozwiązania z zakresu IoT i nowych technologii. Firma stworzyła markę Appartme - autorski system automatyki mieszkaniowej do budynków wielorodzinnych, dzięki któremu za pomocą jednej aplikacji można zarządzać oświetleniem, elektrycznością, wodą oraz ogrzewaniem.

klocki.edu.pl

Sklep internetowy, w którym można kupić klocki konstrukcyjne z całego świata. Dla właściciela firmy Ollineck przygoda z klockami zaczęła się ponad 14 lat temu, gdy jego niespełna trzyletni synek otrzymał mały zestaw klocków Morphun.

Olini

To firma, która jest właścicielem marki Olini.pl. Firma zajmuje się produkcją i sprzedaż m.in. świeżych olejów, zakwasów, octu oraz maseł orzechowywch.

sklepshell.pl

Od ponad 25 lat zajmuje się sprzedażą olejów i smarów dla motoryzacji, rolnictwa i przemysłu. Obecnie rozwija pomysł portalu oleje24.pl. Ambicją właścicieli firmy jest by platforma ta stała się olejowym Oponeo e-sprzedaży.

Profilpol System

Zajmuje się produkcją i sprzedażą elementów oraz profili aluminiowych wysokiej jakości do budowy nadwozi użytkowych do lawet, przyczep, wywrotek czy kontenerów.

Poznaj zwycięzców drugiej edycji
Cyfrowych Rewolucji

Jury konkursu

Maciej Cebertowicz

Maciej Filipkowski

Bernadeta Kasztelan Świetlik

Magda Markowska

Ewa Opach

Joanna Rogosz

Marta Sarnecka

Piotr Teodorczyk

Łukasz Zembowicz

Dariusz Nalepa

01 / 10

Partnerami konkursu są:

mElements Dimaq Cube Group Gessel Mastercard
Ideo Force Samito Sky-Shop Ceneo DPD DPD
Bądź na bieżąco