Powiedz czego szukasz?

Wspieramy
Cyfrową Rewolucję w polskim biznesie

Blisko milion złotych, tyle łączne wynosi wartość nagród, które przekazaliśmy przedsiębiorcom dzięki Cyfrowym Rewolucjom.

Cyfrowe Rewolucje
Moc Cyfrowych Rewolucji
Moc Cyfrowych Rewolucji

Moc Cyfrowych Rewolucji

Cyfrowe Rewolucje to kampania, która wspiera firmy w rozwoju w sieci. Projekt stworzony z potrzeby chwili wyrósł na obszerne kompendium wiedzy z zakresu prowadzenia działalności e‑commerce.

Jego ważnym elementem jest konkurs. Pakiet nagród zapewnia narzędzia niezbędne do skutecznej sprzedaży w sieci oraz wsparcie ekspertów branży e‑commerce.

3

edycje

27

lauratów

2 tys.

uczestników

Do tegorocznej edycji Cyfrowych Rewolucji zgłosiło się ponad pół tysiąca firm.

Ogółem od startu projektu w konkursie wzięło udział aż 2 tys. firm z sektora MŚP. Zadanie konkursowe polegało na opisaniu swojego pomysłu na prowadzenie firmy w sieci i uzasadnienie dlaczego właśnie on może odnieść sukces w e‑commerce.

Poznaj zwycięzców 3 edycji Cyfrowych ewolucji.

Polskie firmy z renomą także za granicą? Mroomy i Planteon wiedzą, jak to robić. Poznaj sylwetki laureatów trzeciej edycji Cyfrowych Rewolucji.

i

W 2022 roku po raz pierwszy w historii konkursu, nagrody wręczone zostały podczas gali, w trakcie mBank Cyfrowe Rewolucje #ecommerce summit. Podczas wydarzenia uczestnicy mieli możliwość wysłuchania 12 prezentacji autorstwa ekspertów branży e‑commerce, m.in. Artura Jabłońskiego, Artura Kurasińskiego, Anny Ledwoń, Agnieszki Maciejowskiej i Zuzanny Skalskiej.

Cyfrowe Rewolucje #ecommerce summit

Wyjątkowe spotkanie laureatów konkursu z doświadczonymi przedstawicielami z branży e‑commerce

Partnerami konkursu są:

Dimaq DPD Gessel Grey Ideo Force DPD
mElements Samito Sky-Shop Spacecamp
Partnerem strategicznym i fundatorem nagród głównych w konkursie jest Mastercard